Značka: RC factory | Kód produktu: HD-3987 |
Odpovědnost za vady: 2 roky |
Super Extra L je následníkem našeho úspěšného modelu Edge 540 V3. Dbali jsme na detaily, abychom toto letadlo posunuli opět krok vpřed.
Nový model v metrové kategorii. Speciální důraz byl kladen na silnější konstrukci, s vyšší pevností a tuhostí v krutu. Především pokud se týká trupu, typicky slabšího prvku u EPP konstrukcí. Vyšší profil křídla také zajišťuje jeho vyšší pevnost. Výsledkem je možnost létat dynamičtější obraty, s větším přetížením. Model uspokojí i nejnáročnějšího pilota.
Pevnější kostra umožňuje ještě razantnější létání a osazení silnějším motorem, až do velikosti statoru 2217. Pokud máte rádi u svých 3D modelů přebytek výkonu, tato varianta vás určitě zaujme. Model ale velice solidně létá i s motorem od velikosti statoru 2212.
Řada Outdoor:
Akrobatické modely, navržené vynikajícími piloty a konstruktéry z celého světa. Není nic, co by s nimi nešlo zaletět. S menšími výchylkami ale poslouží výborně i jako odolné cvičné akrobatické modely. Většinou mají křídlo se "skutečným" profilem.
Základní vlastnostiNávod k sestavení
Vrtule
|
APC 10x4,7 Slofly | |
Motor | Dualsky ECO2312-1150 V2 | |
Regulátor | XC45-L (45A) | |
Serva 4x |
ES 09MD | |
Baterie | XP1300-3S ULTRA 100C |
Vrtule
|
APC 10x5E | |
Motor | Dualsky ECO 2316C-1250 V2 |
V případě nižší hodnoty objednávky můžete využít dopravu již od 79 Kč.
Prodlužujeme možnost výměny nebo vrácení nepoškozeného zboží na 90 dní.
Nevíte si s něčím rady? Navštivte naši RC poradnu nebo nás kontaktujte. Rádi vám poradíme.
Porouchal se váš model? Nejen pro naše zákazníky zajišťujeme pozáruční servis RC modelů.
Vyberte si z jedné z nejširších nabídek RC modelů, příslušenství a náhradních dílů v ČR.
Zastavte se v naší RC prodejně v Chrudimi a prohlédněte si RC modely naživo.