Značka: DF models | Kód produktu: ZM-3062 |
Odpovědnost za vady: 2 roky | EAN: 4250684130623 |
DuneClimber 2 je variací na DuneFightera s karoserií MONSTER pro větší odolnost a stabilitu. Nízký profil auta zajišťuje stabilitu a karoserie z pružného lexanu je odolnější vůči nárazům. Aby byl DuneClimber 2 připraven pro všechny možné terény, byl kompletně zapouzdřen. Vniknutí kamenů, písku nebo vody je téměř nemožné. Hnací komponenty a voděodolné elektronické komponenty jsou opět speciálně chráněny. Olejové tlumiče a 2 diferenciály zajišťují maximální přilnavost a dva hliníkové držáky tlumičů dodávají modelu dodatečnou stabilitu.
Model má zesílenou ochranu proti stříkající vodě - WATERPROOF a silné servo řízení s kovovými převody. Stejně jako s reálným monsterem zažijete s tímto modelem mnoho dobrodružství, adrenalinu a jedinečný požitek z jízdy! Neobvyklý design DuneClimber 2 ať už na dovolené na pláži, ve skate parku, ve vaší zahradě nebo na cestě způsobí vždy obdiv a patřičný rozruch a díky silnému motoru 550er zrychlí model až na 40 km/h!
Abyste mohli ihned vyrazit do terénu, je třeba nabít akumulátor do modelu a vložit tužkové baterie do vysílače. Vhodné baterie naleznete v záložce Příslušenství a náhradní díly. Pro plnou voděodolnost a odolnost proti nečistotám určitě doporučujeme model ošetřit sprejem Nanoprotech, který naleznete tamtéž.
UPOZORNĚNÍ: Do tohoto modelu lze použít i silnější Li-Pol akumulátory, které můžete najít v příslušenství. V případě jejich použití je však nutné vlastnit nebo dokoupit též vhodný nabíječ (nelze použít nabíječ z balení tohoto modelu, neboť je určen pouze pro akumulátory typu NiMH). Tento také naleznete v záložce Příslušenství u tohoto modelu.
Parametry | |
---|---|
Komplet připravený k provozu (RTR): | |
Doporučený věk od: | 5 let |
Typ RC auta: | Monster truck |
Měřítko: | 1:10 |
Barva: | žlutá |
Délka: | 440 mm |
Akumulátor a nabíjení | |
Akumulátor součástí balení: | |
Nabíječ součástí balení: | |
Výměnný akumulátor: | |
Způsob nabíjení: | 230 V |
Typ: | NiMH |
Doba nabíjení: | 180 min. |
Doba provozu: | 15 min. |
Napětí: | 7,2 V |
Kapacita: | 1800 mAh |
Ovládání modelu | |
Baterie ve vysílači: | AA |
Frekvence: | 2,4 GHz |
Vysílač: | volantový |
Baterie do vysílače součástí balení: | |
Počet baterií ve vysílači: | 4 ks |
Dosah: | 200 m |
Vlastnosti modelu | |
Plynulá regulace plynu: | |
Plynulá regulace zatáčení: | |
Voděodolnost (stříkající voda): | |
Olejové tlumiče: | |
Vodotěsnost (jízda vodou): | |
Světelné efekty: | |
Zvukové efekty: | |
Vhodné na doma: | |
Pohon RC auta: | 4WD (4x4) |
Motor/motory: | stejnosměrné |
Rychlost: | 40 km/h |
V případě nižší hodnoty objednávky můžete využít dopravu již od 79 Kč.
Prodlužujeme možnost výměny nebo vrácení nepoškozeného zboží na 90 dní.
Nevíte si s něčím rady? Navštivte naši RC poradnu nebo nás kontaktujte. Rádi vám poradíme.
Porouchal se váš model? Nejen pro naše zákazníky zajišťujeme pozáruční servis RC modelů.
Vyberte si z jedné z nejširších nabídek RC modelů, příslušenství a náhradních dílů v ČR.
Zastavte se v naší RC prodejně v Chrudimi a prohlédněte si RC modely naživo.